Šperky

Zlaté a stříbrné šperky

Máme pro Vás připraven široký výběr zlatých šperků, převážně ruční výroby českých zlatníků. Najdete u nás rozsáhlý sortiment výrobků ze žlutého, bílého i červeného zlata. Brilianty a jiné přírodní kameny.

Dále syntetické kameny, kultivované a sladkovodní perly, houbovitý i leštěný korál a jiné. Stále se pro Vás snažíme udržet co nejpříznivější ceny. Prohlédněte si náš katalog, kde je pro Vás, krom jiného, připravena nabídka zlatých šperků v cenách již od 630,– Kč za gram. Zboží je stále doplňováno.

Snubní prsteny

Snubní prsteny jsou naše ruční práce. Vybraný typ lze téměř libovolně upravovat (např. šíře prstenu kde dámsky může být užší a panský širší, nebo dámsky může mít navíc kameny).

jelikož se jedná o individuální objednávku, budeme požadovat 10% zálohu převedenou na náš účet. Po té bude zahájena výroba prstenů. Tato záloha Vám pak bude odečtena z koncové ceny.

Při objednávání snubních prstenů je nutné do poznámky zadat: barva a ryzost zlata (14k nebo 18k), velikost prstenů (zjistíte měřením prstu v jakémkoliv zlatnictví), popřípadě další změny např. šíře prstenů (dámský může být užší, pánský širší), kameny, brilianty, vnitřní rytina (jméno partnera/ky a datum svatby).

Cena briliantů podle aktuálního ceníku.

Brilianty

Talismany

Slon pro štěstí

Stříbrná figurka slona s chobotem nahoru pro štěstí o celkové velikost cca 40×25×13mm. K dostání i jako přívěšek. Lze objednat v katalogu, nebo na pobočkách.

Sv. Kryštof

Od 5. století je Sv. Kryštof v Evropě považován za pomocníka v nouzi. Podle starého rčení, když se ráno podíváme na jeho obrázek, bude nás chránit až do večera. Dnes je, mimo jiné, patronem všech řidičů, námořníků, pilotů a dalších cestovatelů. Talismany pro štěstí s motivem SV. Kryštofa naleznete v katalogu.


Dodávají se ve dvou provedeních, pro přímou montáž k dopravnímu prostředku pomocí stříbrných vrutů a jako přívěšek na klíče. Snad i Vám přinesou štěstí a ochrání Vás a Vaše blízké od všech nehod a karambolů číhajících tak často na našich cestách.

Katalog

Přihlášení / Login

Copyright 2009-2023 Zlatnictví Zuzana